• ganoderma ganoderma-text W CHINACH OD WIELU TYSIĘCY
  LAT JEST UWAŻANY ZA BARDZO
  SKUTECZNE ZIOŁO LECZNICZE.
  JEST TO ZIOŁO LECZNICZE,
  KTÓREGO STOSOWANIE NIE DAJE ŻADNYCH SKUTKÓW
  UBOCZNYCH, NAWET PRZY DŁUGOTRWAŁYM UŻYCIU
  POPRAWIA KONDYCJĘ ORGANIZMU,
  JEGO ZDOLNOŚĆ SAMOLECZENIA.
 • ganoderma MODEL ONE DRAGON FIRMA NADZORUJE CAŁY
  PROCES OD PRODUKCJI DO SPRZEDAŻY.
 • ganoderma REALIZUJ SWOJE
  MARZENIA W DXN
  DBAJ O SWOJE ZDROWIE! DĄŻ DO NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ! ŻYJ NA WYŻSZYM POZIOMIE ŻYCIA! REALIZUJ SIEBIE!
video DOŁĄCZ SIĘ
TERAZ
 

Prenumeruj newsletter

Imię:

E-mail:

Produkty
Możliwości biznesowe

Type the word!

captcha
Get a new text!

 

 

Jak znokautowałem Liderkę ?

Całe moje życie uczę się ,otaczające osoby i dziejące się wokół mnie wydarzenia dały i dają mi ciekawe doświadczenia .Chciałbym podzielić się nimi z jak największą liczbą osób , czytając moją historie mogły dokonać wyborów , jakich ? Pokarze perspektywa czasu , życzę Ci by twój wybór był najbardziej celnym wyborem. Z tego miejsca dziękuje Ci, że dokonałeś najlepszego z wyborów bo znalazłeś się właśnie w tym miejscu i czasie.

Nazywam się Grzegorz Jaszewski urodziłem się w rodzinie  bardzo ciekawej i środowisku bardzo popularnym – robotniczym. Podroż w moim życiu zaczęła się w latach 70 .Wakacje i większość mojego dzieciństwa spędziłem u swoich dziadkowy .Tam życie płynęło ciekawie i inaczej niż w moim rodzinnym mieście. Moi dziadkowie zajmowali się uprawą 10 hektarów ziemi, oraz hodowlą niewielkiego stadka bydła i pary koni , kilku prosiaków i gołębi , była to pasja mojego dziadka .Zwierzęta natomiast dawały pokaźny zastrzyk pieniędzy w chwili sprzedażny ich do rzeźni .Produkty takie jak mleko czy jego przetwory konsumowaliśmy. Jak na rozum młodzieńca działy się tam ciekawe sytuacje ,które budziły moje pytania.

Pytanie zasadnicze ,które nie dawały mi spokoju ,były takie:

- dlaczego do pokarmu zwierząt dodawane są jakieś mikstury ?

Pytałem o to dziadka a on kwitował moje pytania odpowiedzią ,że tak musi być. Nie dawało mi to spokoju .

Kolejne moje pytanie :

  - dlaczego ,zwierzęta tak szybko rosną , nie kaszlą , nie chorują i po co przyjeżdża w krótkich odstępach czasu pan doktor od zwierząt - weterynarz. A do nas nie ?

  Sytuacja ta nie dawała mi spokoju dlatego sam postanowiłem zobaczyć  a nawet spróbować ,powąchać nieznanych substancji dodawanych do jedzenia zwierząt. Przecież zwierzęta odżywiały się naturalnymi produktami . Po sprawdzeniu tajemniczych proszków okazało się ,że to witaminy i mikroelementy oraz minerały . Zapaliła mi się czerwona lampka z wielkim wykrzyknikiem i pojawiło się następne pytanie :. -

  -- dlaczego my do swoich posiłków nic nie dosypujemy a co jakiś czas chorujemy.?

  Na tajemnicze pytania nie otrzymałem odpowiedzi. Dorastając postanowiłem wybrać szkołę związaną z przemysłem spożywczym , którą ukończyłem z dyplomem technologa przemysłu spożywczego . 


  Po tylu latach dowiedziałem się, że jest kilka czynników, których nie rozumiałem a teraz mam ich jaśniejszy obraz :

- pierwszy to brak ubezpieczeń dla zwierząt na życie,

- drugi to brak środków na leczenie zwierząt i na kosztowne zabiegi a nawet operacje .

 

Zobaczyłem ze jest tutaj genialny sposób który można interpretować bardzo prosto, a brakuje go w życiu codziennym wielu ludzi. Jest  to uzupełnianie diety codziennej suplementami, dowiedziałem się, ze dodając witaminy , mikroelementy oraz minerały  możemy zapobiegać ewentualnym chorobom.

Na swojej skórze i zdrowiu sprawdziłem , że jest jeden czynnik ,o którym nie wspomniałem wcześniej. Dzięki niemu tak świetnie czułem się u Dziadków ,było to świeże powietrze i czyste środowisko. Wracając do rodzinnego miasta ,po powrocie miewałem bóle głowy , zawroty , bóle brzucha, jakieś dziwne swędzenie.

Po latach dowiedziałem się ,że to co nas otacza ,ma potężny wpływ na nas i zwierzęta oraz na nasze zdrowie. W swoich podróżach w tajniki wiedzy seminariach , wykładach , kursach rożnego typu  szukałem magicznej recepty ,produktu ,który da mi możliwość dostarczania organizmowi na bieżąco potrzebnych substancji ale także pomoże mi pozbyć się trucizn nabytych podczas zmagań w życiu codziennym .

Zagłębiając się w wiedzę i szkoląc się na rożnego rodzaju sympozjach za oceanem, dowiedziałem się , że kolejnym czynnikiem, na który do tej pory nie zwracałem uwagi a jest on bardzo istotnym .Badając użycie danego produktu ,który wizualnie wyglądał podobnie ,to doświadczenie z nim miały rożne efekty .Jeden w tych samych proporcjach wagowych nie działa praktycznie wcale a drugiego działanie zaskakiwało mnie efektami. Analizując te dwa przykłady skoncentrowałem się na pochodzeniu danych produktów i okazało się ze miejsce występowania oraz dobór surowca to kolejna cześć doświadczenia dzięki któremu trzeba się kierować przy wyborze produktu. Cały czas chodziło mi po głowie jak połączyć części układanki w jeden element tak by tworzyły synergie. Wiedziałem czego szukam, wiedziałem czego chce uniknąć.

Wokół mnie ludzie dziesiątkowani są przez choroby np raka,moja rodzina została tą chorobą też dotkliwie doświadczona , cześć jej członków umarła przykuta do łóżka , a cześć walczy w cierpieniach , uczestnicząc w jednym wielkim bolesnym doświadczeniu jakie przygotował człowiek człowiekowi w pościgu za pieniądzem.

Doświadczyłem też ciekawego spostrzeżenia ,ze tak naprawdę nikomu oprócz rodziny ,nie zależy na zdrowiu osoby chorej , gdyż możne być ciekawym obiektem eksperymentów i napędzania rentowności koncernów farmaceutycznych .Nie wspominając o presji dla pozostałych osób , które karmione są tymi właśnie informacjami by zabezpieczać się ubezpieczeniem lub wskazaną metodą sugerowaną przez media. Chciałbym, aby każdy z was choć cześć wziął pod uwagę z moich doświadczeń w swoim wyzwaniu podejmowanym ,każdego dnia zwanym życiem .Dzięki temu , będziecie mogli dążyć do genetycznych możliwości życia. To szacuje się na 120 do 150 lat w zdrowiu.

- Czy interesuje Cię taki temat ? , - bo ja na jego poszukiwaniach spędziłem cześć swojego życia .

- Czy interesuje Cię obcowanie z ludźmi ,których sam dobierasz i którzy nadają na tym samych kanałach co TY?

- Czy chcesz cieszyć się życiem w zdrowiu i pomagać innym?

- Czy cenisz takie wartości jak  radość , miłość , szczęście i dostatek ?

Takiego odkrycia dokonałem , jest to kwintesencja moich potrzeb ,mogę posuwając się do takiego sformułowania od A do Z.

Poznając nowe osoby natknąłem się na ciekawą i wyjątkową osobę, z którą umówiłem się na spotkanie. Spotkanie to miało przedstawić w pigułce , czym Ania się zajmuje. Z niecierpliwością czekałem na ustalony termin . Rozmowa była przyjemna , ciekawa jednak był pewien czynnik który nas ograniczał to czas. Wymieniliśmy się kontaktami , otrzymałem dużo materiałów. Pomyślałem sobie jak zwykle, zasypie mnie materiałami , wiedzą dopóki nie wejdę w jej program i potem zniknie. Zdziwiła mnie jedna rzecz,ze Ania na nic nie napierała a wręcz z jej ust padło stwierdzenie spróbuj produktów , poczytaj o Firmie. Wrócimy do rozmowy , dziwiło mnie to bo dodała ze na tym nikt nie traci i nikt nie stracił.

W głowie miałem kocioł ale z doświadczenia wiem ze kto nie zaryzykuje ten nie pije szampana. Dlatego zamówiłem sobie kilka produktów by zobaczyć czy one są tym moim garnkiem złota na końcu tęczy.

" target="_blank">Zamówiłem polecane produkty i czekałem na dostawę i w końcu przesyłka dotarła do mnie .

" target="_blank">Tu zobaczysz co zawierała moja paczka KLIKNIJ TUTAJ.

Zacząłem je używać, delektuję się nimi Uczę się o nich .A one dają mi dużo radości , spełniają moje oczekiwania i pomagają mi w moich wyzwaniach. Jednym z nich jest harmonia ducha i ciała ,zdrowie i radość. Muszę powiedzieć ze jest to potężny krok mój w kierunku długowieczności i wyeliminowaniu cierpienia ze swojego życia.

Poznałem i poznaje produkty , jednak w mojej głowie miałem cały czas niedosyt , budziły się cały czas pytania .Czy nie jestem nabijany w butelkę , dlaczego brązowa pasta do zębów ma lepsze właściwości od pasty tradycyjnej i czy Firma nie skupuje produktów taniej a mi je odsprzedaje. Tutaj mogę przytoczyć słowa jednego z moich mentorów która brzmi ,,marz świadomie,, , nie uwierzycie co się przydarzyło .Jeżeli marzymy wiele sytuacji otwiera przed nami życie. I takie możliwości otworzyły się przede mną

Jednego poranka wymieniając się informacjami z Anną . Rozmawialiśmy o moich zainteresowaniach,rezultatach .Dostałem również odpowiedź na nurtujące mnie znaki zapytania .Ania przekazała mi informacje na którą czekałem. Za kilka dni mogłem dotknąć i sam doświadczyć tego o czym słyszałem. Zaprosiła mnie na spotkanie ,które miało odbyć się na Słowacji.

Co to za spotkanie?

Spotkanie na które czekałem z Firma i najważniejsze z ludźmi którzy korzystają z tych produktów i są namacalną częścią istnienia produktów ,które zaczynały działać u mnie a czy działały u innych tego nie wiedziałem. Bez zastanowienia i mrugnięcia okiem uradowany przystąpiłem do przygotowań. Wszystko sprzyja każdemu kto dąży do jasnego celu , ja go sobie określiłem .Dlatego czas upływał błyskawicznie niemalże , jak z bata strzelił. Przemierzając 1999 km zbliżałem się do celu. Celu który miał być pieczęcią mojej wiedzy i odpowiedzią na pytania które rodziły się w mojej głowie .Wiem jedno , bylem tak pozytywnie nakręcony ,że pomimo różnego typu rzucanych mi kłód pod nogi przez życie podążałem na spotkanie. Jak jastrząb spadający na ofiarę ja wylądowałem w Polsce i tu po szybkim kontakcie z Ania za klika godzin mogłem poznać ją osobiście i wiele świetnych osób podążających do wyznaczonego celu. Po dotarciu na miejsce zakwaterowania ,Ania okazała się świetna, ciepłą osobą , przedstawiła mi cześć zespołu ,dodam do tego momentu znaliśmy się wirtualnie. A tu szok poznaje ludzi zapalonych do działania i bogatych w doświadczenia życiowe i praktyki związane ze stosowaniem produktów.

 

Tak pełni entuzjazmu po wymianie ciekawych doświadczeń , naładowani pozytywnie ,dotarliśmy na finał naszej podróży i celu.

Zobacz krótką recenzję prowadzoną z miejsca spotkania:

KLIKNIJ TUTAJ A UZYSKASZ NATYCHMIAST DOSTĘP

 Doświadczyłem spotkania z ludźmi którzy używają tych produktów i o właściwościach tych produktów mogłem z nimi wymienić swoje doświadczenia. Mogłem zobaczyć , doświadczyć potężną pozytywną energię  , która im dawała i daje silę do działania a mi jest potrzebna jak tlen każdemu. Mam jeszcze mały dług wobec Ciebie , dodam ze na spotkaniu znokautowałem swoja Liderkę Annę , a szczegóły tego zdarzenia rozszerzę na priv jeśli jesteś zainteresowany. Specjalnie dla Ciebie utrwaliłem ten moment na  zdjęciach i myślę ze  oddadzą one potężna  części tego  co przeżyłem i doznałem poznając tak świetnych ludzi.

Utrwalone chwile to tylko wyrwana cześć tortu Organizacji liczącej na ten moment grubo ponad 8 milionów ,ciekawych ludzi władających niemal wszystkimi językami świata. Pozytywnych ludzi ,zaangażowanych, zmierzających w jednym kierunku , kierunku ku lepszemu samopoczuciu , zdrowiu i walce z zakłamaniem głoszonym wszech i o wobec .Tego że czegoś nie da się zrobić, zmienić. A wszystko przecież zaczyna się i kończy w nas , wiec zaczynając każdą drogę zacznij od siebie .Ja to zrobiłem i każdego dnia kontynuuje , oto na co znalazłem odpowiedz i co pozwala mi bez zastanowienia dzielić się z tobą tą dobra informacja:

Moje dlaczego :

1. 80 % dorosłych pije kawę a suplementy DXN działają niesamowicie. Picia kawy nie trzeba nikogo uczyć :) Kawa to po ropie drugi produkt jeśli chodzi o obrót światowy.

2. Kawa DXN jest pyszna i w dodatku zdrowa, mogą ją pić nawet Ci, co mają problemy z żołądkiem itp.

  3.To biznes globalny, mamy już ponad 8 milionów dystrybutorów na świecie a w Polsce jeszcze nie za dużo .

  4. Bez ryzyka- nic nie stracisz a najwyżej zyskasz

5. Sama firma jest bardzo stabilna, jest też na 24 !!! miejscu w świecie, dynamicznie się rozwija

6. Wiele osób doszło do wielkich pieniędzy pracując wyłącznie w internecie.

7 Firma jest ponad 20 lat !!! na rynku światowym, jest obecna w 170 krajach, wypłaca szybko pieniądze.

8. Biznes możesz robić na całym świecie

9. Masz strony internetowe w 17 językach, ludzie kupują u siebie w kraju a Ty masz z tego procent- naliczenia z całego świata.

10. Bardzo ważne- firma sama wytwarza produkty według unikalnej technologii

11.Zapewnia stabilny dochód

12. Nie ma konieczności comiesięcznych zakupów- czyli konsumenci są mile widziani. Raz osiągnięty poziom bonusowy pozostaje na zawsze ( czyli np. doszłaś do 15 % to już nie spadniesz niżej)

13.Dla zdecydowanych są zestawy -od 450 zł. do 2200 zł. i z nich wynikają konkretne korzyści. Jak za sponsorujesz osobę z zestawem za 2200 zł. to w przeciągu tygodnia nalicza się około 600 zł.

14 Mamy dopuszczenie z GIS - oficjalny obrót w Polsce.

15.Szybka dostawa - w ciągu 2 dni.

16. Numer jest dziedziczny, z jednym numerem możesz działać na całym świecie.

To nie wszystko ....

Zapraszam Cie do podniesienia rękawic , rękawicy z wyzwaniem jestem otwarty(a) na zmiany i wszystko co najlepsze czeka na mnie za tymi drzwiami. Drzwiami niepewności , zastanowienia za którymi stoi otworem kraina łagodności.

 

 

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.